Casa Martinho Amarela Ingleses
| Wi-Fi | Gratis parkering | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Casa Martinho Amarela Ingleses Florianópolis, som ligger cirka 25 minuters promenad från Ingleses Beach, har en pool som garanterar en avkopplande vistelse.
Villan har ett väldigt bra läge invid Italian ice cream Monte Pelmo. Brava-stranden ligger ungefär 3 km bort.
Denna villa erbjuder bekvämligheter på rummet som luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler för en bekväm vistelse.
Gästerna kan besöka restaurangen Sorveteria Italiana Monte Pelmo, som ligger mindre än 350 meter bort. Järnvägsstationen Main Bus är belägen cirka 40 minuter bort med bil.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Martinho Amarela Ingleses en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Martinho Amarela Ingleses erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Martinho Amarela Ingleses?
Ett utrustat pentry finns på Casa Martinho Amarela Ingleses. - ❓
Tillåter Casa Martinho Amarela Ingleses husdjur?
Casa Martinho Amarela Ingleses tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa Martinho Amarela Ingleses?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Casa Martinho Amarela Ingleses. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Ingleses Beach och Brava-stranden, som ligger cirka 25 minuters promenad från boendet respektive 3 km bort.